Wojna domowa na Ukrainie 16.09.2016r.- 569 dzień od nowego rozejmu (drugi dzień w kolejnym rozejmie w rozejmie)


Jako, że po stwierdzeniu, iż tradycyjnie już pod dzisiejszą relacją z wojny domowej na Ukrainie brak jest możliwości zamieszczania komentarzy, postanowiłem zamieścić ten dodatek.

Tu, mam nadzieję, uda się zamieścić komentarze.

 

 

A na dobry początek- tak oto zaczęło się sprawować wojsko pod rządami pana Antoniego Macierewicza:

 

http://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/gizycko-zolnierze-brutalnie-pobili-policjantow/d4zzef

 

Pozdrawiam.

Reklamy

20 uwag do wpisu “Wojna domowa na Ukrainie 16.09.2016r.- 569 dzień od nowego rozejmu (drugi dzień w kolejnym rozejmie w rozejmie)

 1. O wrogich , przestępczych wobec mnie działaniach służb specjalnych
  Security Facebook !

  Z informacji uzyskanych od moich znajomych wynika , iż z mojego konta i pod moim szyldem przesyłany jest w świat spam / a być może wirus/ . Spam zawiera treści pornograficzne, mające na celu skompromitowanie mnie , zastraszenie /groźba / , szantaż . Dowodzi to o fakcie włamania na moje konto . Nie ulega najmniejszej wątpliwości , iż mamy do czynienia z przestępstwem.

  Podejrzany : Antek M. vel Singer z herbu „pancerna smoleńska brzoza” , któremu puściły nerwy / oszalał / po fakcie jego zdemaskowania przeze mnie w komentarzach pod tym filmem na YT :

  Oto ten komentarz, cytuję :

  ” To udający Polaka, patriotę , katolika Antek M. vel Singer z herbu „pancerna smoleńska brzoza ” stoi za śmiercią żołnierza GROM-u z powodu zorganizowanego , ad hoc, bez wcześniejszego przygotowania, pokazu dla króla Jordanii Abd Allah II ibn Husajna, Abdullaha II /od 2:54 filmu/ , a nie zwolnieni przez niego ze zajmowanych stanowisk / dla uniknięcia własnej odpowiedzialności/ dowódca GROM płk. Piotr Gąstał i dowódca Wojsk Specjalnych generał Piotr Patalong.

  Na pohybel zdrajcom Ojczyzny !

  były komandos , oficer kontrwywiadu wojskowego w 1 bsz Dziwnów kpt. Michał Jarzyński

  PS. Antek szajbusie ! nie uciekniesz przed odpowiedzialnością przed Narodem Polskim. Za spieprzoną robotę , którą miałeś do wykonania w Polsce nie pochwali cię twoja superwładza. Zdekonspirowałeś siebie i to co robisz . Oni ci tego nie wybaczą. Im takie matoły ja ty nie są potrzebne.

  PS1. Wolałbym jednego Patalonga i Gąstała za przyjaciela , niż milion Antków. ”

  PS2. Antek M. przeholowałeś ….miarka się przebrała. Dłużej nie będziesz zwodził i drwił z Narodu Polskiego . Po prostu ja na to nie pozwolę. Od tej chwili wszystko co powiesz publicznie, może być i będzie wykorzystane przeciwko tobie.

  Security Facebook ! w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa wnoszę o :

  1/ zabezpieczenie materiału stanowiącego SPAM , wysyłanego pod moim szyldem ;

  2/ ujawnienia adresów IP komputerów z których wysyłany był SPAM;

  3/ zablokowania tych adresów przed ponownym hakerskim atakiem na moje konto;

  4/ bieżącego monitorowania tego kryminalnego zdarzenia;

  Jednocześnie informuje , iż w ostatnim czasie służby specjalne , o czym informują mnie moi informatorzy zwiększyły wobec mnie wrogie dywersyjne , przestępcze działania . Część z nich jest realizowana w ramach nowych kombinacji operacyjnych. Odpowiedzialność za to ponoszą ich szefowie i koordynator , który te działania bezpośrednio nadzoruje.

  Powyższy komentarz opublikowany dotychczas został w kilku miejscach :

  1/ https://cont.ws/post/369374

  2 /http://zygumntbalas.neon24.pl/post/133790,co-sie-dzieje-w-grecji-16-09-2016

  3/ na moim koncie na FB : https://web.facebook.com/profile.php?id=100006486979257&_rdr

  Polubione przez 3 ludzi

 2. W temacie giżycka sprawa jest prosta. Antonii i dobra zmiana wychowują nowe pokolenie w kulcie żołnierzy wyklętych i wyższości prawa moralnego nad prawem stanowionym. Wymiar sprawiedliwości jak wiadomo jest skorumpowany i godny pogarny więc jedyne prawo jakie obowiązuje to prawo kaduka. No to mamy rezultaty, myślę że w art jest błąd i to nie o dowódcę chodzi ale o pewnego pułkownika – syna generała – który wraz z kolegami postanowił nawiązać do tradycji zabaw żołnierzy wyklętych w ramach których można było spalić wioskę czy zastrzelić opornych. Ci policjanci i tak maja szczęscie że przeżyli, choć kto wie czy za kilka lat nie zostaną oni uznani za sługusów rezimy i to sprawcy zajścia nie będzie się uznany za bohatera.

  Polubione przez 4 ludzi

 3. ochlaj w genach

  Generał Mieczysław B. prowadził samochód po pijanemu. Został zatrzymany 3 marca w Krakowie w okolicach Krowodrzy. W wydychanym powietrzu miał 1,3 promila alkoholu. Prokuratura już postawiła mu zarzuty, Mieczysław B. przyznał się do winy i chce dobrowolne poddać się karze. Grozi mu grzywna lub do 2 lat więzienia.

  Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/3791741,krakow-gen-mieczyslaw-b-zatrzymany-za-jazde-po-pijanemu,id,t.html

  nazwiska można poznac tutaj ,jak na szyderstwo -patron Zawisza Czarny …

  http://15bz.wp.mil.pl/pl/index.html

  strona pesobooka

  https://www.facebook.com/15Brygada/?fref=ts

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.