I jeszcze dodam nietypowo kilka filmów z naszego krajowego podwórka, bo ostatnio nazbierało się trochę tego.


 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21375094,kapral-z-zurawicy-pokazal-jak-witac-sie-z-misiewiczem-tylko.html

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam.

© Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystanie tylko pod warunkiem podania linkującego źródła

 

Reklamy

6 uwag do wpisu “I jeszcze dodam nietypowo kilka filmów z naszego krajowego podwórka, bo ostatnio nazbierało się trochę tego.

 1. Wy tu sobie żartujecie z Kakałka. A tu żartów nie ma. Czy Wy, dorośli ludzie, nie dostrzegacie jakiej arogancji i pewności siebie na ryju dostał Kakałko?
  Tacy jak on nie toną. I będą baaardzo ale to bardzo niebezpieczni, jeśli w porę nie dostaną porządnie w pysk. Bo nabierają w tak młodym i głupim wieku (przecież Kakałko we łbie ma gówno, ale cwaniactwa kibolskiego mu nie brak) niezwykle aroganckiej pewności siebie, że niby są ważniakami.
  Jeśli Kakałko będzie się cwanie „ślizgał”, to będzie tak ustawiony, ten śmieć, jak nikomu z nas się nie śniło.
  Tyle, że z drugiej strony – jak to w mafii, a żydowskie demokraturowe „rządy” są oparte o talmudyczny kodeks mafijny, rodem z Łojca Krzestnego”, – jeśli młody Kakałko stanie się niewygodny, to samobója mu się zrobi, i nikt po nim płakał nie będzie.
  Wielkiemu Polakowi Marszałkowi Sejmu Andrzejowi Lepperowi zrobili, to takiemu Kakałko nie zrobią? – jak się stanie niewygodny?…

  Polubione przez 2 ludzi

  • Autor wywiadu?

   Otóż autor wywiadu, wtedy gdy obnażył prawdę o ludziach PO i PSL, jakoś nie drażnił PiS i nie był oskarżany o stosowanie SB-eckich metod.

   Dopiero dziś się obudzili, a przecież to tylko pierwszy bardzo niewinny wywiad.

   Pozdrawiam.

   Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.