Problemy/Uwagi/Sugestie

Prosimy o umieszczanie w komentarzach tejże strony swoich problemów/uwag/sugestii dotyczących bloga. W ten sposób wspólnie podejmiemy decyzję co do jego funkcjonowania i poprawy działania.

212 uwag do wpisu “Problemy/Uwagi/Sugestie

 1. Panie Mania. Bardzo szanuję Pana wkład w wątek ukraiński. Zaglądam tam regularnie i boleśnie odczułem dłuższy okres Pańskiego milczenia. Nie widziałem natomiast by An Os lub boontowniq w jakikolwiek sposób Pana atakował na „Pańskim terenie”. Tak się składa, że obydwaj wyżej wymienieni uczestnicy dyskusji w wątku syryjskim jak do tej pory nie dali się poznać innym uczestnikom jako agentury czy trole a nierzadko dzielą się ciekawymi informacjami. Nie popadajmy w paranoję. Ma rację Pani Wdakra. To nie kółko wzajemnej adoracji. Pozwól Pan innym samodzielnie ocenić ich wkład w dyskusję.

  No chyba, ze Pan posiada informacje demaskujące ww. to proszę się nimi podzielić. W przeciwnym wypadku takie opierane na domysłach wycieczki personalne w moim rozumieniu są po prostu obelgą.

  Z wyrazami szacunku
  Sternik

  Polubione przez 1 osoba

  • Po pierwsze, następnym razem jak piszesz do mnie to podczep to do moich wątków, a nie do zakładki z problemami technicznymi, bo ja tutaj żadnej funkcji TAJNEGO ADMINA nie pełnię. Po drugie możesz mi wierzyć (albo i nie, TWOJA WOLA) że jak ktoś dostaje od mnie „po czapie” to mam po temu swój powód. Ps. Ja też mam swoich „znajomych”. To tyle i aż tyle w tej kwestii…

   Polubione przez 1 osoba

   • No cóż, skoro tak twierdzisz, to nie pozostaje mi nic innego, jak przyjąć do wiadomości.
    Napisałem tutaj, bo nie chciałem, żeby się zaczęły włączać w dyskusje osoby trzecie i żeby nie zaczęła się niepotrzebna dyskusja nie związana z wątkiem. Uwaga była skierowana tylko do Ciebie.

    Wierzący nie jestem, ale (możesz mi wierzyć lub nie 🙂 ), mam spore rezerwy dobrej woli i zdecydowanie jasne intencje. Zwady nie szukam i pozostaję przy zapewnieniu o szacunku dla Twojego wkładu w forum.

    Pozdrawiam
    S.

    Polubienie

    • Nie rozumiem o co cała ta tyrada? Troll się wysypał piszac o „polsko-żydowskim” pochodzeniu Chmielnickiego oraz Bandery. Wystarczy wejśc na fora ukraińskie by się przekonać że jest to często tam używany argument, dzięki któremu łatwo mogą zwalić winę za swoje zbrodnie na kogoś innego. Mniej łatwowierności następnym razem życzę…

     Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s