Problemy/Uwagi/Sugestie

Prosimy o umieszczanie w komentarzach tejże strony swoich problemów/uwag/sugestii dotyczących bloga. W ten sposób wspólnie podejmiemy decyzję co do jego funkcjonowania i poprawy działania.

212 uwag do wpisu “Problemy/Uwagi/Sugestie

 1. proszę o zablokowanie dostępu do blogu osobie pod ps. maniadodymania, a także panu bernnardower cos tam . Pierwszy z nich przeszkadza w poważnej dyskusji, poza tym jego nick jest co najmniej niestosowny. Druga osoba jest antysemitą i również przeszkadza w poważnej dyskusji.
  Z góry dziękuję.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Użytkownik maniadodymania został zablokowany za spam na blogu. Działał też pod kilkoma innymi nickami m.in. 93bch, tomaszmroczek, worzzakona.
   Co do bernardower to komentarze nie są jeszcze prowokacyjne, więc na razie użytkownika tego nie blokujemy.

   Polubione przez 1 osoba

  • Dzień dobry,
   Rozumiem, że chcesz się skontaktować z Wodzem? Jak tak to zaraz przekazuję informację dla niego. Jeśli się zgodzi to na Twój adres e-mail, pod którym masz założone konto prześlę adres pocztowy.
   Pozdrawiam

   Polubione przez 1 osoba

 2. Piotrze,
  Czy byłoby możliwe założenie „okienka” z opcją „szukaj”?
  Jest tu cała masa ważnych informacji, ale po kilku dniach znalezienie czegokolwiek, czego wcześniej samemu się nie zarchiwizowało, graniczy z cudem.
  Dziękuję.

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Czy jest możliwość zablokowania dostępu do bloga ,,adwarkdesade” temu panu lub pani, albo po naszemu trollowi? Ten troll jest tu tylko po to, by robić zamieszanie. Z góry dziękuję.

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Nie czytam innych wpisów bo nie mam czasu i spać mi się chce. Czemu jak cokolwiek dodam to potem jest nnewer coments newre comentd?? Nawet jak odpowiadam na bierzący wpis???? TO BETKA W SUMIE…… DiSIEJSZA strona przebila wszystko. Pozdrawiam

  Polubione przez 1 osoba

  • Ogólnie dzisiejsze komentarze do wpisu rozleciały się po stronie bo przy kilku wątkach główne komentarze zostały usunięte :/ A ten komunikat to jest dokładnie taki jak napisałeś bo od groma literówek w nim? Dziwna sprawa.

   Polubione przez 2 ludzi

 5. Wrócę jeszcze do wydażeń z wczorajszego dnia.Każde usunięcie niporządanych wpisów powoduje rozwalenie bloga.Osoby tu piszące od dawna potrafią się jeszcze „odnaleźć”,ale osoba wchodząca tu po raz pierwszy zagubi się całkowicie.”Wierciłem dziurę” Mani wczoraj na ten temat. 🙂
  Ponieważ sytuacja na Ukrainie robi się coraz bardziej napieta,a blog AN coraz bardziej popularny,takie sytuacje jak ta z wczoraj będą się nasilać.Czy jest jakaś mozliwość zaradzenia temu?Może kasować samą treść komentarza,zostawiająć go pustym?Coś takiego jest na Lost Armour,być może właśnie po to.Pozdrawiam.

  Polubienie

  • Według mnie jest możliwość edytowania KAŻDEGO postu przez włascieiela/ admina/
   Nie rozwala to wtedy wszystkiego.
   Można po kolejnym chamskim wpisie po prostu dopisać do niego pogrubiona czcionką że treść postu nie odpowiada linii programowej Bloggera i komentujący zostaje niniejszym wpisany na listę osób które nie będą się już tutaj pojawiać. Koniec kropka – a „pacjenta” dopisujemy do czarnej listy.

   Polubione przez 1 osoba

   • Też to jest jakieś rozwiązanie. Tylko pytania co odpowiedziami do tego komentarza. Nie ma sensu ich raczej aby widniały na stronie? Może najlepiej usuwać wszystkie odpowiedzi do komentarza trolla i na koniec komentarz trolla. Jak myślicie? Takie rozwiązanie nie spowoduje, że strona z komentarzami się posypie i wszystkie będą wyświetlać się chronologicznie.

    Polubione przez 1 osoba

 6. Witam,

  mam pytanko. Czy jest możliwość opublikowania na blogu zdjęcia znajdującego się w prywatnym komputerze? Z linkami sobie jakoś radzę ale z tym nie mogę sobie poradzić…

  pozdrawiam

  Polubione przez 2 ludzi

 7. https://stopzet.wordpress.com/stop-mind-control-29-marzec-wroclaw/

  Szanowni Państwo,

  28 i 29 marca br spotka się we Wrocławiu w celu zawiązania oficjalnie zarejestrowanego stowarzyszenia grupa polskich ofiar kontroli umysłu. Poszukaliśmy się w Internecie a zjednoczyli po serii programów o tematyce mind control w NTV. Skontaktowało się z nami już ponad 100 osób a liczba ta stale rośnie.

  Wybraliśmy nazwę STOPZET czyli Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom, gdyż porównanie naszych historii oraz zebrane przez nas dowody wskazują, że jesteśmy królikami doświadczalnymi w prowadzonych od kilku lat w Polsce tajnych eksperymentach na rzecz wojska i służb specjalnych a finansowanych w całości przez UE i NATO. Mamy wszelkie podstawy by twierdzić, że testowane są na nas najnowocześniejsze technologie broni neuronowej takie jak: zdalne sterowanie behawioralne, syntetyczna telepatia, inżynieria snu itp.

  Są to bardzo brutalne metody ingerujące w naszą fizjologię, emocje i procesy kognitywne, niejednokrotnie z całkowitym pogwałceniem naszej wolnej woli. Wiele osób zostało podłączonych do superkomputerów i jest monitorowanych przez 24 godziny na dobę przy pomocy radiolokacji satelitarnej. Wielu z nas jest dodatkowo kontrolowanych przez grupy stalkerów rekrutowanych wśród naszych sąsiadów i znajomych przez służby specjalne.

  Sprawy te otacza całkowita zmowa milczenia, programy badawcze są prowadzone pod silną osłoną kontrwywiadowczą, zaś wszelkie skargi i pozwy oddalane, nierzadko z pominięciem obowiązujących procedur sądowych. Najczęstszym finałem prób nagłośnienia tego nieludzkiego traktowania jest wizyta w psychiatryku – czasem z zastosowaniem spektakularnych środków przymusu – i etykietka „schizofrenii paranoidalnej”.

  Dzięki tej ciszy wokół naszego cierpienia Polska wyrasta na potentata w projektowaniu, testowaniu i wdrażaniu środków masowej kontroli populacji. Nasze państwo stawia na współpracę pomiędzy uczelniami i instytutami badawczymi a firmami zbrojeniowymi, tworzy różnorakie platformy i klastry innowacyjne oraz wykorzystuje ogromny dorobek naszych naukowców specjalistów od cybernetyki, sztucznej inteligencji, robotyki i elektroniki by zapewnić sobie dobrą pozycję na rynkach światowych w dziedzinach takich jak: radiolokacja i wszelkie techniki radarowe, urządzenia walki radioelektronicznej, broń mikrofalowa, laserowe systemy broni skierowanej energii, laserowe systemy broni nieśmiercionośnej, wszelkie systemy monitorujące za pomocą platform bezzałogowych (czyli popularne drony), wieloczujnikowe systemy zdalnego monitorowania funkcji życiowych człowieka , technologie RFID i smart dust, itd.>

  Inwestujemy duże pieniądze w oczekiwaniu miliardowych zysków w imię nowej światowej ideologii, którą streszcza triada: inwigilacja=kontrola=bezpieczeństwo.

  Dzisiaj zniewolenie elektroniczne postulowane w Agendzie Transhumanizmu dotyka w POlsce jeszcze niewiele osób, ale nasi europejscy partnerzy – stowarzyszenia EUCACH i STOPEG, organizatorzy pierwszej Europejskiej Konferencji o Ukrytym Uporczywym Nękaniu, jaka odbyła się w Brukseli 20 listopada 2014 – mówią o paru milionach „podłączonych” tylko na Starym Kontynencie.

  O tym, jakie zagrożenia niosą ze sobą najnowsze, skrzętnie ukrywane przed ogółem technologie, chcemy porozmawiać 29 marca we Wrocławiu na seminarium zorganizowanym przez NTV z udziałem Mojmira Babáčka, najlepszego znawcy tej problematyki w Europie Środkowej oraz naszych przyjaciół ze Stopegu i Eucachu.

  Przedstawimy sytuację ofiar kontroli umysłu w Europie, ze szczególnym uwzględnieniem Czech i Polski. Przede wszystkim jednak podzielimy się z Państwem naszą unikalną wiedzą i doświadczeniem pierwszych więźniów elektronicznego łagru Europa. Opowiemy jak się żyje w interfejsie z maszyną ze świadomością nieustannej inwigilacji i co to robi z człowiekiem, jego życiem i bliskimi. Będzie też możliwość sprawdzenia za pomocą specjalnych detektorów, czy przypadkiem nie jesteśmy już „on-line”, gdyż wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że zostali już objęci zdalnym sterowaniem.

  Szczególne zaproszenie kierujemy do tych, którzy chcieliby jeszcze brać sprawy polskie w swoje ręce. Pomożemy im zrozumieć, jakimi środkami dysponuje dziś władza, żeby im w tym skutecznie przeszkodzić i spróbujemy wskazać zauważone przez nas luki w systemie totalnej inwigilacji.

  Ta pułapka jeszcze się nie zatrzasnęła, ale nikt nam nie odda przyszłości, musimy o nią zawalczyć sami. Proponujemy datę i miejsce: 29 marca we Wrocławiu. Bądźcie z nami!

  NTV: http://niezaleznatelewizja.pl/?p=3160

  STOPZET: https://stopzet.wordpress.com/

  https://www.facebook.com/stopzet

  Mojmir BABACEK:

  https://stopzet.wordpress.com/2015/03/17/trzy-drogi-ujawniania-tajemnicy-otaczajacej-fakt-istnienia-technologii-kontroli-umyslu/

  dr Rauni-Leena KILDE:

  NOWOCZESNE tortury i mechanizmy kontroli, WADY praw człowieka oraz prywatności

  Gang Stalking:

  https://stopzet.wordpress.com/2015/03/13/czym-jest-gang-stalking-zorganizowane-osaczenie/

  EUCACH: https://eucach.wordpress.com/

  STOPEG: http://www.stopeg.com/

  Polubione przez 2 ludzi

 8. Szanowni Prawdazwycieza i Piotr,

  po dluzszym zastanowieniu sie, rozczarowany postepowaniem niektorych postanowilem odejsc z waszego bloga. Nie chcialem robic z tego faktu wielkiego zamieszania, wiec napisalem moje przemyslenia o podjeciu tej decyzji w tym miejscu.
  Przyznaje otwarcie, iz chetnie odwiedzalem waszego bloga informujac sie tutaj o wydarzeniach w Donbasie. Rewanzujac sie, wnosilem swoj skromny wklad i informowalem was co o Donbasie pisala niezalezna prasa zachodnia. W szczegolnosci media szwajcarskie, niemieckie, austriackie i z Lichtensteinu.
  Jednak aby chetnie cos robic dla innych, trzeba to lubiec i dobrze sie czuc w gronie ludzi o podobnych pogladach. Ja przestalem sie na waszym blogu dobrze czuc poniewaz w dniu 15.03. po raz drugi zostalem zaatakowany, pouczany i obrazny za pisanie po polsku bez uzywania polskich znakow przez niejakiego nowytoms i jego klakiera dymilustra.
  Nie chcieli oni przyjac do wiadomosci moich problemow z pisownia polska, o ktorych napisalem, obrazali mnie publicznie zarzucajac mi niechlujstwo i lenistwo. (https://adnovumteam.wordpress.com/2015/03/15/wojna-domowa-na-ukrainie-15-03-2015r-27-dzien-od-nowego-rozejmu/comment-page-2/#comments)
  Doszlo do tego, ze zaatakowano nawet Bruska, ktory skromnie zwrocil uwage na problemy z pisaniem polskimi literkami na niepolskiej klawiaturze. Dla nowytoms to nie wystarczylo, wiec zaczal i Bruska pouczac.
  Tekst Bruska:
  „Kochani! Wyluzujcie! Ja staram się używać prawego alta ale czasem pisuję do osoby która ma „niemiecki komputer” więc polskie litery tam wychodzą jako „śmieszne znaki” – dodatkowo nieczytelne czasem. Często pisuje na różnych klawiaturach i różnych kompach – więc nie zawsze „alt” mi wejdzie. Nie ma tu możliwości edycji i poprawiania tekstu – więc proszę przyjmować że jest jak jest a nie od razu podejrzewać niechlujstwo, brak wychowania czy brak poszanowania Czytelnika…
  Jak coś pisze szybko – jest coś istotnego to czasem zapominam sprawdzić jak to wygląda…
  brusek , Marzec 16, 2015 at 07:42

  Wypisy z odpowiedzi – nowytoms, Marzec 16, 2015 at 09:00
  Przyklady z tego wpisu: „Brusku pisz więc wolniej, mniej a porządnie.“, „Dlatego więc proszę Ciebie i innych również o poważne traktowanie tego co się robi lub mówi.“, „Dlatego przy każdej okazji podkreślam konieczność weryfikowania w miarę możliwości informacji tu zamieszczanych .“, „Miejscu temu przyświeca motto „Prawda zawsze zwycięża” . Próbujemy wyłowić ją z zalewu dezinformacji oraz byle jakiej informacji i udostępnić innym. Problem udostępniania wiąże się zaś z czytelnością i jakością przekazu – to jest właśnie to co próbuję uświadomić. Najpiękniejszy towar zapakowany w byle jakie opakowanie nie sprzedaje się – wiedzą o tym wszyscy ludzie zajmujący się reklamą.“

  Analizujac nowytoms wpis nie moge oprzec sie wrazeniu, ze pisze to ktos, kto jest wlascicielem tego bloga i myslac ze znajduje sie w szkole poucza z nauczycielskim zacieciem innych, jak powinni pisac, a jak nie. Obrazajac przy tym pouczanego. Prawde mowiac nie wiedzialem, ze za pouczanie i „uswiadamianie czytelnosci i jakości przekazu“ na tym blogu odpowiedzialny jest nijaki nowytoms (???)

  Wiekszosc z nas informuje o nowych artykulach czy filmach na temat Noworosji wstawiajac linka do artykulu czy filmu i piszac do tego jedno czy dwa zdania objasnienia. I to powinno wystarczyc. Ja i wielu innych nie przychodzimy na panow bloga aby popisywac sie w pisowni polskiej, bo do tego sa blogi o literaturze. Chyba ze znajda sie tutaj jacys upierdliwcy (nowytoms, dymilustra), dla ktorych nie przekaz informacji jest wazny, a szkalowanie i pouczanie innych.

  Zdziwilo i rozczarowalo mnie panow milczenie. Przeciez juz raz probowano rozwalic wam tego bloga i ponoc Polak madry po szkodzie. Takie rzeczy zaczynaja sie od malo istotnych drobiazgow i z czasem staja sie duzymi problemami. Oczekiwalem, ze wkroczycie panowie i zakonczycie te samowolne wymadrzanie sie w waszym imieniu, bo jak by nie bylo to jest wasz blog. Inaczej odebralbym uwagi na temat mego pisania z waszej strony, a inaczej jak wymadrzaja sie i obrazaja mnie obcy.
  Niestety, z waszej strony nie bylo zadnej reakcji, co pokazuje mi, ze mimo czasu i zaangazowania jakie poswiecalem dla waszego bloga (m.in. rowniez dzieki naszym informacjom blog ten staje sie coraz bardziej znany/popularny) nie czuje sie przez was wystarczajaco chroniony. Wrecz przeciwnie, zostalem wystawiany na ataki glupiomadrych zakompleksionych typow, ktorzy przychodza tutaj wyzyc swoje kompleksy pod plaszczykiem pouczania innych w poprawnym pisaniu. Kiedy ponad 50% Polakow pisze SMS w ten sam sposob i liczby te stale rosna (Internet).

  Z doswiadczenia wiem, ze ludzie ze zwichnietym charakterem, ktorego cecha szczegolna jest upierdliwosc nie odpuszcza i beda dalej saczyc jad, wiec nie ma sensu sie tutaj aktywnie udzielac.
  Niemiej dziekuje za ciekawe i interesujace wiadomosci w jakich moglem czynnie uczestniczyc na blogu i zycze powodzenia.

  Polubione przez 4 ludzi

  • Staram się nie wypowiadać w takich sprawach ale tym razem zrobię wyjątek. Czasem jak przeglądam wpisy z danego dnia, gdy komuś akurat ciśnienie skacze, to wygląda to tak jakby się człowiek znalazł wśród stada samców alfa gatunku szympansów. I nie poraża tu wcale różnica zdań, tylko autorytaryzm w narzucaniu własnego… Ogólnie to na to leję, chociaż nie powiem nieraz ochotę rąbnąć tak dla jaj i w ramach wyluzowania towarzystwa np; 1000 kropek na pół strony albo 50 filmików z yt w 1 poście, bo czasem poziom testosteronu „w powietrzu” bywa tak wysoki że aż sie udziela 🙂
   Jednak moim zdaniem najlepsze co można w takich sytuacjach zrobić to sie nie przejmować nadmiernie. Sam nie lubię kaleczenia polskiej mowy, celowo lub z niedbalstwa. Nie mam nic przeciw a nawet popieram zwracanie uwagi takim osobom, oczywiscie jeśli sie to robi grzecznie. Ale przecież w Twoim wypadku sprawa wygląda całkiem inaczej. Brakpolskich znaków nie jest wynikiem niedbalstwa tylko tego że przebywasz w innym kraju i z winy sprzętu. To jest całkiem logiczne wytłumaczenie i sory jeśli kogos obraże, ale trzeba być totalnym ignorantem (nie chce używać mocniejszego słowa np; na deb..) żeby tych argumentów nie przyjąć. A może nasz kolega po prostu nie doczytał w poście jak tłumaczyłeś?
   W każdym razie odejście z takiego powodu to najgorsze co mógłbyś zrobic, a „poloniście” jak się nie podoba to niech Ci po prostu kupi klawiaturę + windowsa z polskimi znakami i wyśle pocztą. Bo jak rozumiem wtedy nie będziesz miał problemu z użyciem ą, ć, ź itp. ani specjalnie nie będziesz unikał? Jak tak to sprawa rozwiązana i nie ma co się dalej przejmować 🙂

   Polubione przez 2 ludzi

  • Dzień dobry,
   Pozwolę sobie wyjaśnić na wstępie, że byłem ostatnio nieobecny z powodu ogromu spraw na głowie 😦 W zasadzie tylko czytałem/redagowałem wpisy główne. Nie czytałem komentarzy za co przepraszam bo moim zadaniem jest trzymanie porządku na forum.
   Rozumiem Pana rozczarowanie. I nie jest Pan jedyny. Nie wiem do końca jakie jest dobre tu rozwiązanie. Chyba tak jak napisał to xes23, aby w takich sytuacjach nie przejmować się nadmiernie. Spróbuje wystosować jakąś informację na blogu, aby nie wszczynać między sobą uszczypliwych uwag, pretensji bo nikomu to nie służy. Wszyscy działamy w jednej słusznej sprawie. Postaram się w tym tygodniu umieścić taką uwagę i proszę bardzo nie opuszczać blogu. Pańska praca jak i wielu innych podobnych Panu użytkowników służy sprawie. Tym bardziej, że wielu z nas nie zna j. rosyjskiego, a Pańskie linki są alternatywą dla tej części co na j. angielski.

   Pozdrawiam i proszę mi wybaczyć za moją opieszałość,
   Piotr

   Polubione przez 1 osoba

  • Już to robię. Wczoraj już miałem podejrzenia co do tej osoby. Na pierwszy post przymknąłem oko, ale zaraz później pisał kolejne spamerskie posty. Serwis działa w konkretnej sprawie i nie jest serwisem, na którym wstawiamy reklamy, tym bardziej serwisów nie związanych z tematyką strony.
   Pozdrawiam

   Polubione przez 2 ludzi

 9. Witam i proszę o radę w jaki sposób mogę „polubiać” . Ni cholery sobie nie radzę. To samo z odpowiedziami. Witryna WordPress po kliknięciu gwiazdki żąda zalogowania (mimo, że już jestem zalogowany): adres poczty, hasło a potem wykazuje błąd. Mam mniejsze problemy z „wklejeniem” informacji chociaż i tu czasami muszę się logować po kilka razy.
  Brak moich „lajków” nie wynika z zarozumialstwa tylko z braku wprawy w posługiwaniu się witryną.
  Pozdrawiam

  Polubione przez 1 osoba

  • Dzień dobry,

   Może najlepiej po zalogowaniu ręcznie odświeżyć główną stronę adnovumteam. Ja kiedyś miałem podobną sytuację. Silnik wordpress sam przeładowuje stronę, ale robi to w inny sposób i do końca nie działa to zawsze. Po ręcznym odświeżeniu i oczywiście wcześniejszym zalogowaniu powinno być dobrze.

   Pozdrawiam,
   Piotr

   Polubione przez 1 osoba

 10. Witam i dziękuję za odpowiedź. Niestety, nie działa dalej mimo, że próbuję wszystkich dostępnych mi sposobów.Najpierw staram się zamieścić komentarz, loguję się i wracam do wcześniejszych wpisów by „lajkować” .I dalej nic. Odświeżam ręcznie i dalej nic. Po odświeżeniu ponownie muszę się logować, bu dodać komentarz, chociaż teoretycznie jestem zalogowany, mogę wpisać komentarz ale nie mogę go zamieścić – wyskakuję błąd. Trudno. Muszę jakoś sobie poradzić. Ludzie samodzielnie myślący mają u mnie wszystkie gwiazdki z nieba.
  Pozdrawiam.

  Polubione przez 1 osoba

 11. Problem techniczny, za jasną cholerę nie mogę się zalogować przez Google+ w bieżącym temacie. Nie chcę się logować na festzbukach , szmechterach czy innych portalach społecznościowych. Co dziwne mogę to bez problemu zrobić tutaj , czyżbym dostał szlaban na pisanie tutaj ?.

  Polubione przez 1 osoba

  • Dzień dobry,
   Gdyby dostał Pan bana to nie pojawiłaby się w ogóle nasza strona. Ogólnie dziwna sprawa, że może Pan zalogować się bez problemów tutaj a już nie może w innych wpisach. Swoją drogą Google+ to jest to samo co pejsbook. A ten problem z logowanie z google+ występuje notorycznie czy tylko czasami?
   Pozdrawiam,
   Piotr

   Polubione przez 1 osoba

 12. Straciłem 4 blogi komentując!!! A teraz jeszcze, jak się dopmyślam, Wy mnie zbanowaliście, bo żaden mój wpis nie wchodzi. Trudno, nie będę się ani napraszał, ani narażał. Życzę wytrwałości i zamieniam się w czytelnika.

  Polubione przez 1 osoba

  • Dzień dobry.
   Z tego co widzę w bazie jest 11 Pańskich komentarzy wszystkie są upublicznione na blogu. Nie bardzo wiem o co chodzi dla Pana. Czy chodzi o problemy przy pisaniu komentarzy i one nie wchodzą do systemu? Spróbujmy razem to rozwiązać.
   Pozdrawiam,
   Piotr

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s