Problemy/Uwagi/Sugestie

Prosimy o umieszczanie w komentarzach tejże strony swoich problemów/uwag/sugestii dotyczących bloga. W ten sposób wspólnie podejmiemy decyzję co do jego funkcjonowania i poprawy działania.

212 uwag do wpisu “Problemy/Uwagi/Sugestie

 1. Wierchuszka WordPressa przestała mnie lubić i co rusz robi mi jakieś przykre niespodzianki, które nie cieszą. Od kilku dni moje komentarze nie wchodziły też na ADNOVUM. Wszedł dopiero ten powyższy w Uwagi, sugestie, co mnie trochę zdziwiło.
  Nie sprawdzałem, czy moje komentarze w końcu się pojawiły, ale w Uwagach, sugestiach też pisałem, że pora przenieść się na rosyjskiego bloga, bo WordPress coraz częściej robi różne numery. Tego komentarza nie widzę, więc chyba nie wszystko weszło/wchodzi. W każdym razie dziękuję za odpowiedź. Ale i tak zrobię sobie przerwę w komentowaniu
  Pozdrawiam

  Polubione przez 2 ludzi

  • Dzień dobry,

   Jeden komentarz znalazłem w skrzynce spam. Już go odkopałem i zatwierdziłem ręcznie. Resztę Pański wpisów widnieje na stronie. Gdyby były nadal problemy proszę pisać.

   Pozdrawiam,
   Piotr

   Polubione przez 2 ludzi

 2. Podcyas prb pisania polskich ynakw wzchodyi cođ takiego +kopot yauwazem tzlko na koncie wordpress
  Podczas prób pisania polskich znaków wychodzi coś takiego problem zauważyłem tylko na koncie wordpress (obszedłem pisząc w Wordzie i kopiując w okienku )

  Polubione przez 2 ludzi

  • Dzień dobry,
   Naciśnij przy takim problemie na klawiaturze prawy control (Ctrl) + Shift, wtedy polskie znaki i niektóre litery tj. ‚z’, ‚y’ wrócą do poprzedniej formy. To jest typowe przełączenie układu klawiatury na inny język. Mam nadzieję, że pomogło. Mi to pomaga bo czasami nieumyślnie naciśnie się ctrl + shift i przełącza klawiaturę na inny język 🙂 W Wordzie widocznie mają dodatkowy mechanizm, który ignoruje takie przełączanie i bierze systemowy język.
   Pozdrawiam,
   Piotr

   Polubione przez 2 ludzi

  • Dzień dobry,
   I na wstępie przepraszam. W skrzynce powiadomienie o Pańskim wpisie mi umknęło. Komentarze siedziały w skrzynce SPAM. Zatwierdziłem praktycznie wszystkie oprócz jednego, który w niejaki sposób obrażał nas. Niektóre działania związane z wysyłanie komentarzy nie są spowodowane naszą winą, także prosimy o cierpliwość.
   Pozdrawiam,
   Piotr

   Polubione przez 1 osoba

  • Dziwna sprawa. To jakim cudem udało się Panu wysłać tutaj komentarz? Proszę spróbować odświeżyć stronę z artykułem. Najlepiej jak przetrzyma Pan przycisk CTRL i naciśnie F5. Powinno pomóc. Wyczyści to cache przeglądarki dla strony.
   Pozdrawiam,
   Piotr

   Polubienie

 3. Przed chwilą został poprawiony czas (ah te zmiany czasu :P). Z tego powodu komentarze dodane w ciągu ostatniej godziny będą pojawiać się nad tymi, które zostaną dodane w ciągu najbliższej godziny.

  Pozdrawiam,
  Piotr

  Polubienie

 4. Sugestia

  Zwracam się z sugestią do pana ADNOVUM O ZABLOKOWANIE użytkownika ,,moherowy berecik ” na każdy kolejny weekend. Proponuje założyć mu blokadę od piątku od godz.18 : 00 do poniedziałku do godziny 10:00.
  Pan moherowy berecik sprawia wrażenie osoby mającego problemy alkoholowego, lub będącego pod wpływem środków psychoaktywnych. Obraża wtedy innych użytkowników forum.
  🙂 Tyle z mojej strony. Ja tez lubię się pośmiać , ale ile można tolerować kretyna na forum.

  Polubione przez 1 osoba

  • To fakt, że wprowadza dysharmonię w dyskusji. Chciałem jakiś czas temu zainterweniować, ale uspokoił się. We wczorajszym wątku zwróciłem mu uwagę. Zobaczymy co dalej będzie. Jeżeli tak dalej będzie prowadził dyskusję to Szef zdecyduje czy blokujemy użytkownika.
   Pozdrawiam

   Polubione przez 1 osoba

 5. Bardzo proszę o usunięcie z dzisiejszej „Syrii” kilku postów o tej samej treści a mianowicie:

  Niespotykana rzecz w interii… pochwała czegoś co rosyjskie

  „Genialny pojazd z Rosji. Wjedzie wszędzie!”

  Pomyłka wordress i moja…

  dziękuję

  Polubienie

 6. Nie chcę, rozpisywać się w głównych wątkach, bo i tak zazwyczaj moje wycieczki – choć w moim przekonaniu są związane z poruszanymi problemami – część uczestników dyskusji mogą irytować jako kompletna aberracja.

  Chciałem podziękować Bruskowi za poruszenie tematu farmakologicznego przymusu szczepionkowego
  Cyt:
  Tekst Pracowni – jako OT plus linki dodatkowe / przosze Szefa o ewentualne skreślenie wpisu, jak uzna że zupełnie nie na temat/

  https://pracownia4.wordpress.com/2016/02/20/moja-lekcja-zycia-na-drodze-do-prawdy-o-szczepionkach/

  Tak się składa, że jestem w tej chwili na polu walki i wiem jak perfidne metody są stosowane by człowieka zmusić by machnął ręką i zgodził się na bezsensowne i szkodliwe działanie wbrew dobru swojego dziecka.

  Pamiętajcie rodzice. Szczepienia są obowiązkowe ale nie PRZYMUSOWE!

  To jest strona na, której znajdziecie sporo ważnych informacji a w razie potrzeby także pomoc:

  http://www.stopnop.pl/stowarzyszenie/pomoc/99-stop-niepozadanym-odczynom-poszczepiennym

  A tu kilka istotnych informacji na temat ich szkodliwości:
  .https://www.youtube.com/watch?v=b3Wd2_vCOKU
  .https://www.youtube.com/watch?v=Ul4z-rFpomo

  Frustrujące jest to, że podobnie jak zawód dziennikarza, również zawód lekarza znalazł się na moralnym zakręcie. A to przecież zawód, który z definicji powinien się cieszyć wielkim kredytem społecznego zaufania. Przysięga Hipokratesa niewiele już jednak znaczy. Tam gdzie wchodzą w grę wielkie pieniądze, nie może być mowy o sentymentach 😦

  Polubione przez 1 osoba

 7. Panie Piotrze, zapewne w spamie znalazł się mój wpis – odpowiedź na wpis Pana Bruska. Proszę rzucić okiem. Jeśli narusza zasady forum to oczywiście proszę go nie publikować, ale będę zobowiązany, jeśli zechce Pan przekazać go Panu Bruskowi.

  Z poważaniem

  Polubione przez 1 osoba

 8. Witam. Niestety nie wchodzą moje wpisy na nowym ‚wątku” o Ukrainie założonym przez @Bruska (własciwie wszedł jeden „samodzielny), co ciekawe odpowiedzi do wpisów innych wchodzą raczej bez problemu. Kiedyś na jego forum takie problemy miało więcej wpisujących…

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s